banner-in-1.jpg

Apie mus

UAB ,,Beljana“ – logistikos įmonė, įkurta 2001 metais. Tai kompanija, įsitvirtinusi Europos Sąjungos automobilių pervežimų rinkoje ir iki šiol daranti pažangą šioje srityje.

Bendrovė intensyviai bendradarbiauja su užsienio partneriais Vokietijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Slovėnijoje, Italijoje, Šveicarijoje bei Prancūzijoje, taip pat tiesiogiai dirba su automobilių gamintojais Audi, Volkswagen, BMW, Opel.

UAB ,,Beljanos“ veikla orientuota į ilgalaikės plėtros strategiją bei abipusiai naudingus verslo santykius. Nuo 2010 metų įmonės kokybės vadybos sistema yra sertifikuota pagal ISO 9001, o nuo 2016 metų ISO 14001.

Bendrovė veiklą pradėjo nuo keleivių pervežimo tarptautiniais maršrutais, tačiau šiuo metu pagrindinė įmonės veiklos kryptis yra naujų ir naudotų automobilių pervežimas tarptautiniais maršrutais Europoje (Vokietijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje ir kt.).

UAB "Beljana" valdo 120 transporto priemonių, pagamintų 2014 – 2023 metais, ir kiekvienais metais autoparkas yra atnaujinamas. 97% visų autovežių pagaminti 2015-2023 metais.

Mūsų pervežami kroviniai yra apdrausti CMR draudimu. Automobiliuose įdiegta navigacinė sistema. Vairuotojai aprūpinti GSM mobiliuoju ir radijo ryšiu.

Krovinių pervežimui atlikti bendrovė naudoja autovežius Mercedes-Benz Actros,  Volvo FM ir Volvo FH, Scania P450 ir Iveco Stralis su ROLFO / Kaessbohrer įranga, kurie pritaikyti vežti nuo 8 iki 10 automobilių.

Šiuo metu įmonėje dirba virš 190 patyrusių ir kvalifikuotų darbuotojų.

Naujų technologijų taikymas padeda  optimaliai paskirstyti darbo laiką, todėl kroviniai pristatomi labai greitai.

Tikimės malonaus ir ilgalaikio bendradarbiavimo!